Szanowni Klienci,

Informujemy, iż od dnia 1 października 2018r. obowiązuje nowa oferta usług Sieci Telgam. Nowa oferta obejmuje zarówno stałych klientów usług sieci światłowodowych, telewizji cyfrowej oraz usług pakietowych jak nowych przyłączających się do grona naszych użytkowników.


Tworząc nową ofertę dla naszych nowych i stałych klientów przyświecała nam zasada “Więcej za mniej”. I tak w ofercie dla stałych klientów mamy propozycję jeszcze większych prędkości na łączach światłowodowych. Dla abonentów telewizyjnych pojawiły się nowe kanały i nowy pakiet Komfort Plus. Łącznie do wyboru w różnych konfiguracjach, pakietach podstawowych Komfort HD, Komfort Plus HD, Prestiż HD i Max HD i pakietach dodatkowych mamy blisko 300 kanałów telewizyjnych, które zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Pakiety usług łączonych zostały skonstruowane w ten sposób aby zapewnić Państwu pełną wygodę jaką daje jeden rachunek za wiele usług czyli oszczędność czasu i pieniędzy przy wzroście prędkości internetu światłowodowego i przy jeszcze większym wyborze kanałów. W Pakiecie Sieci Telgam jest po prostu taniej, wygodniej i pewniej niż u konkurencji.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową ofertą “Więcej za mniej” w formie katalogu oraz zaktualizowanej informacji na naszej stronie internetowej  .

Katalog Usług Sieci Telgam