Każdy klient biznesowy lub instytucja to dla nas indywidualny projekt dla którego przygotowujemy specjalną ofertę. Obsługujemy od lat pod względem kompletnych usług telekomunikacyjnych największe firmy i instytucje.

INTERNET ŚWIATŁOWODOWY

Łącza do Klienta realizowane w technice światłowodowej, lub za  pomocą radiolinii w paśmie licencjonowanym, w technologiach Ethernet i innych. Oferujemy dowolne pasmo symetryczne i niesymetryczne o przepustowości  wybranej przez klienta nawet do 10 Gb/s od i do Klienta. Gwarantujemy pełną dostępność pasma o każdej porze, zapewniamy brak limitów danych, niskie opóźnienia i brak strat pakietów.

Udostępniamy naszym Klientom publiczną adresację IP w pulach od kilku do kilkuset adresów przydzielaną na stałe lub dynamicznie. Dla posiadaczy własnych zasobów adresacji internetowej udostępniamy możliwość peeringu i wymiany informacji protokołem BGP v4. Błyskawicznie realizujemy i reagujemy na zlecenia, zgłoszenia, uszkodzenia i prośby Klientów. Poziom usługi gwarantujemy umownymi warunkami SLA o wysokim standardzie.

TELEFON KOMÓRKOWY

Usługi komórkowe i internet mobilny świadczymy na bazie modelu MVNO wykorzystując nadajniki największych operatorów komórkowych .  Zapewniamy kompleksową obsługę przenoszenia numerów z innych sieci. Przy większej liczbie przenoszonych numerów negocjujemy indywidualnie ceny usług i smartfonów.

TELEFON FIRMOWY

Jesteśmy lokalnym operatorem telefonii stacjonarnej, działającym poprzez własne sieci kablowe na obszarze miasta Jasło oraz całego powiatu jasielskiego. Przenosimy nr z Orange, Netii i innych operatorów podwyższając jakość usługi przy zmniejszeniu kosztów. Oprócz klasycznego telefonu oferujemy także usługę telefonii korzystającej z technologii VoIP.

SPRZĘT KOMPUTEROWY I SIECI

Budujemy nowoczesne sieci informatyczne dla firm i instytucji, które umożliwiają bezproblemową komunikację między pracownikami, transferowanie danych czy korzystanie z aplikacji biznesowych. Dostarczamy oraz wynajmujemy sprzęt IT, dzięki czemu można uniknąć jednorazowej dużej inwestycji, zastępując ją np. miesięczną opłatą abonamentową.

MONITORING WIZYJNY

Zapewniamy bezpieczeństwo osób ich mienia dzięki zaawansowanym systemom monitoringu. Dostarczamy usługi w zakresie cyfrowych systemów wizyjnych, budujemy sieć, dostarczamy niezbędny sprzęt w postaci kamer i monitorów.

AUDYT IT

Jeśli posiadasz stronę internetową i zastanawiasz się co jeszcze możesz zrobić aby poprawić jej efektywność to usługa audytu będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.
Możemy dokonać audytu sieci komputerowej, strony WWW, monitoringu i wybrać dla Państwa optymalne rozwiązanie.

Pytaj o szczegóły w Biurze Obsługi Klienta na ul. Mickiewicza 148A w Jaśle w godz: 8.00 do 16.00

Kontakt :

+48 13 491 5000

biuro(a)telgam.pl