Działalność Spółki:

TELGAM S.A. dostarcza internet światłowodowy FTTH do domów i firm, telefonię komórkową, internet mobilny LTE, telewizję Ultra HD 4K, telefonię domową i firmową, pakiety usług. Posiadamy sieć światłowodową FTTH, dzięki której obsługujemy osiedla domów jednorodzinnych, wielorodzinnych, firmy i instytucje. W zasięgu naszych światłowodów jest kilka tysięcy domostw. Stale pracujemy nad rozbudową sieci światłowodowej, zbieramy zgłoszenia zapotrzebowania na szybki internet od  klientów indywidualnych, firm i instytucji.

Budujemy osobiste łącze światłowodowe podłączone prosto do Twojego domu!

Usługi komórkowe i internet mobilny świadczymy na bazie modelu MVNO wykorzystując nadajniki największych operatorów komórkowych. Spółka jest właścicielem marki Telgam Mobile.

Ofertę kierujemy do odbiorców indywidualnych, przedsiębiorstw i instytucji. Obejmuje ona całą gamę usług telekomunikacyjnych: internet, telefonię komórkową, telewizję, łącza cyfrowe, światłowody, telefonię IP, zarządzanie i budowę sieci komputerowych oraz profesjonalne i fachowe doradztwo w ww. zakresie. W ofercie posiadamy również urządzenia, tj. centrale, serwery, komputery, routery etc.

Spółka dostosowuje swoją ofertę do potrzeb, wymagań i możliwości swoich klientów.

Historia Spółki:

Przedsiębiorstwo Telekomunikacyjne  TELGAM S.A. od 2013 r. jest Spółką Publiczną notowaną na alternatywnym rynku Warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych NewConnect  (skrót TLG).

Link ->Dla Inwestorów

Rok założenia: 1996 r.

Nasze Zasady:

Wielką wagę przywiązujemy do jakości swoich usług i stopnia zadowolenia klienta. Równie ważna jest dla nas przejrzystość oraz stosowanie zasad etycznego prowadzenia biznesu, dlatego współpracujemy ze sprawdzonymi firmami o zasięgu lokalnym, krajowym i międzynarodowym. Staramy się też działać na rzecz środowiska, w którym prowadzimy działalność między innymi poprzez nieodpłatne dostarczanie Internetu do szkół i domów pomocy społecznej oraz daleko idącą pomoc w budowie szkolnych sieci informatycznych.

Numer w rejestrze przedsiębiorców telekomunikacyjnych: 37

 

Przedsiębiorstwo Telekomunikacyjne Telgam S.A. 

ul. Mickiewicza 148A, 38-200 Jasło

tel: +48 13 491 5000

KRS: 0000419551; NIP: 685-165-69-79; REGON: 370343408

Sąd Rejonowy w Rzeszowie Wydział XII Gospodarczy, Kapitał zakładowy 3 520 000 zł opłacony w całości