PowerNET 50 Mb
  miesięcznie
  45 zł
  * AKTYWACJA 99,00 zł
  PRĘDKOŚĆ TRANSMISJI POBIERANIE do 50 Mbit/s
  PRĘDKOŚĆ TRANSMISJI WYSYŁANIE do 5 Mbit/s
  Wybieram
  PowerNET 200 Mb
  miesięcznie
  75 zł
  * AKTYWACJA 99,00 zł
  PRĘDKOŚĆ TRANSMISJI POBIERANIE do 200 Mbit/s
  PRĘDKOŚĆ TRANSMISJI WYSYŁANIE do 20 Mbit/s
  Wybieram
  PowerNET 500 Mb
  miesięcznie
  149 zł
  * AKTYWACJA 99,00 zł
  PRĘDKOŚĆ TRANSMISJI POBIERANIE do 500 Mbit/s
  PRĘDKOŚĆ TRANSMISJI WYSYŁANIE do 50 Mbit/s
  Wybieram

  *Cennik oferty “Szybki światłowód” nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (obowiązuje od 1.11.2019 roku).

  Superszybki internet światłowodowy w Jaśle i okolicach

  To, na co przede wszystkim należy zwrócić uwagę wybierając dostawcę światłowodu, to prędkość transmisji danych oraz wysokość abonamentu. W Telgam łączymy te dwa aspekty, dostarczając najlepszy i najtańszy internet światłowodowy na terenie Jasła oraz okolicznych miejscowości. Jako specjaliści z bogatym doświadczeniem w branży, doskonale zdajemy sobie sprawę z potrzeb naszych Klientów, dzięki czemu możesz liczyć na najwyższy standard świadczonych przez nas usług. Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi pakietami szybkiego światłowodu i wybrania najlepiej dopasowanego do swoich indywidualnych potrzeb.

  Szybki światłowód – najszybszy internet światłowodowy

  Klientom z Jasła i okolic oferujemy szeroki wybór atrakcyjnych pakietów superszybkiego internetu światłowodowego. Możesz wybierać spośród wielu różnych opcji zróżnicowanych pod względem prędkości transmisji pobierania oraz wysyłania. Dzięki takiemu rozróżnieniu możesz dopasować odpowiednią ofertę do swoich wymagań i aktualnych potrzeb Twoich domowników. Nasze propozycje obejmują PowerNET 50 Mb, 100 Mb, 200 Mb oraz 500 Mb. Podejmując współpracę z Telgam, podpiszesz umowę na 12 lub 24 miesiące.

  Telgam – Twój dostawca superszybkiego internetu światłowodowego w Jaśle

  Mieszkasz w Jaśle bądź okolicach i szukasz najlepszego internetu światłowodowego? Przygotowane w naszej ofercie pakiety to odpowiedź na potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów. W Telgam zapewniamy najszybszy internet domowy w przystępnych cenach, ponieważ koszt miesięcznego abonamentu zaczyna się już od 45 zł. Nawet najdroższy pakiet z możliwych – PowerNET 500 Mb – kosztuje miesięcznie jedynie 149 zł. Szybki światłowód od Telgam to rozwiązanie, które się opłaca!