Internet 150 Mb
  miesięcznie
  59 zł
  * AKTYWACJA 109,00 zł
  PRĘDKOŚĆ TRANSMISJI: POBIERANIE do 150 Mbit/s
  PRĘDKOŚĆ TRANSMISJI: WYSYŁANIE do 50 Mbit/s
  Wybieram
  Internet 600 Mb
  miesięcznie
  79 zł
  * AKTYWACJA 109,00 zł
  PRĘDKOŚĆ TRANSMISJI: POBIERANIE do 600 Mbit/s
  PRĘDKOŚĆ TRANSMISJI: WYSYŁANIE do 200 Mbit/s
  Wybieram

  * Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (obowiązuje od 01.05.2024 roku). Podane ceny zawierają rabat 5 zł/m za e-fakturę.

  Superszybki internet światłowodowy w Jaśle i okolicach

  To, na co przede wszystkim należy zwrócić uwagę wybierając dostawcę światłowodu, to prędkość transmisji danych oraz wysokość abonamentu. W Telgam łączymy te dwa aspekty, dostarczając najlepszy i najtańszy internet światłowodowy na terenie Jasła oraz okolicznych miejscowości. Jako specjaliści z bogatym doświadczeniem w branży, doskonale zdajemy sobie sprawę z potrzeb naszych Klientów, dzięki czemu możesz liczyć na najwyższy standard świadczonych przez nas usług. Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi pakietami szybkiego światłowodu i wybrania najlepiej dopasowanego do swoich indywidualnych potrzeb.

  Szybki światłowód – najszybszy internet światłowodowy

  Klientom z Jasła i okolic oferujemy szeroki wybór atrakcyjnych pakietów superszybkiego internetu światłowodowego. Możesz wybierać spośród wielu różnych opcji zróżnicowanych pod względem prędkości transmisji pobierania oraz wysyłania. Dzięki takiemu rozróżnieniu możesz dopasować odpowiednią ofertę do swoich wymagań i aktualnych potrzeb Twoich domowników. Nasze propozycje obejmują Internet 150 Mb/s, 300 Mb/s oraz 600 Mb/s. Podejmując współpracę z Telgam, podpiszesz umowę na 12 lub 24 miesiące.

  Telgam – Twój dostawca superszybkiego internetu światłowodowego w Jaśle

  Mieszkasz w Jaśle bądź okolicach i szukasz najlepszego internetu światłowodowego? Przygotowane w naszej ofercie pakiety to odpowiedź na potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów. W Telgam zapewniamy najszybszy internet domowy w przystępnych cenach, ponieważ koszt miesięcznego abonamentu zaczyna się już od 59 zł. Nawet najdroższy pakiet z możliwych – 600 Mb – kosztuje miesięcznie jedynie 79 zł. Światłowód od Telgam to rozwiązanie, które się opłaca!

  Prędkości dostępu do internetu

  Regulamin Promocji Internet24