Internet 100 Mb
  miesięcznie
  49 zł
  * AKTYWACJA 99,00 zł
  PRĘDKOŚĆ TRANSMISJI POBIERANIE do 100 Mbit/s
  PRĘDKOŚĆ TRANSMISJI WYSYŁANIE do 50 Mbit/s
  Wybieram
  Internet 500 Mb
  miesięcznie
  69 zł
  * AKTYWACJA 99,00 zł
  PRĘDKOŚĆ TRANSMISJI POBIERANIE do 500 Mbit/s
  PRĘDKOŚĆ TRANSMISJI WYSYŁANIE do 200 Mbit/s
  Wybieram

  *Cennik oferty “Światłowód na Maxa” nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (obowiązuje od 04.05.2021 roku). Podane ceny zawierają rabat 5zł/m za e-fakturę.

  Superszybki internet światłowodowy w Jaśle i okolicach

  To, na co przede wszystkim należy zwrócić uwagę wybierając dostawcę światłowodu, to prędkość transmisji danych oraz wysokość abonamentu. W Telgam łączymy te dwa aspekty, dostarczając najlepszy i najtańszy internet światłowodowy na terenie Jasła oraz okolicznych miejscowości. Jako specjaliści z bogatym doświadczeniem w branży, doskonale zdajemy sobie sprawę z potrzeb naszych Klientów, dzięki czemu możesz liczyć na najwyższy standard świadczonych przez nas usług. Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi pakietami szybkiego światłowodu i wybrania najlepiej dopasowanego do swoich indywidualnych potrzeb.

  Szybki światłowód – najszybszy internet światłowodowy

  Klientom z Jasła i okolic oferujemy szeroki wybór atrakcyjnych pakietów superszybkiego internetu światłowodowego. Możesz wybierać spośród wielu różnych opcji zróżnicowanych pod względem prędkości transmisji pobierania oraz wysyłania. Dzięki takiemu rozróżnieniu możesz dopasować odpowiednią ofertę do swoich wymagań i aktualnych potrzeb Twoich domowników. Nasze propozycje obejmują Internet 100 Mb, 200 Mb oraz 500 Mb. Podejmując współpracę z Telgam, podpiszesz umowę na 12 lub 24 miesiące.

  Telgam – Twój dostawca superszybkiego internetu światłowodowego w Jaśle

  Mieszkasz w Jaśle bądź okolicach i szukasz najlepszego internetu światłowodowego? Przygotowane w naszej ofercie pakiety to odpowiedź na potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów. W Telgam zapewniamy najszybszy internet domowy w przystępnych cenach, ponieważ koszt miesięcznego abonamentu zaczyna się już od 49 zł. Nawet najdroższy pakiet z możliwych – 500 Mb – kosztuje miesięcznie jedynie 69 zł. Światłowód na Maxa od Telgam to rozwiązanie, które się opłaca!