Sieć Tegam  dostarcza internet światłowodowy, telefonię komórkową, telewizje cyfrową IPTV oraz telefonię domową.  Łączenie usług opłaca się klientom.

Usługi dostarczane przez sieć Telgam połączone w pakiety zapewniają Państwu oszczędności i wygodę oznacza to, że klient płaci dużo mniej. Jedną z wielu zalet oferty sieci TELGAM dla obecnych i przyszłych klientów i posiadaczy łączy światłowodowych  jest możliwość łączenia wszystkich usług telekomunikacyjnych  w pakiety. Połączenie usług na jednej umowie odbywa się bez kosztów, a zapewnia wygodę w postaci jednego rachunku, pełnej kontroli nad usługami. W każdym momencie trwania umowy mogą Państwo podnieść transfer danych lub zwiększyć pakiet programów telewizyjnych. Zmienić taryfę komórkową na wyższą lub niższą. Zwiększyć lub zmniejszyć ilość usług w pakiecie. Jeden rachunek, Biuro Obsługi Klienta i Serwis na miejscu oraz oszczędności i możliwość wpływania na skład pakietu w dowolnej chwili to wszystko sprawia , że pakiety usług sieci Telgam są najlepszym rozwiązaniem na rynku.

Na szczególną uwagę zasługuje oferta pakietowa 4Dom łącząca usługi komórkowe, internetu światłowodowego , telewizji cyfrowej HD 4K i telefonu domowego za 79 zł miesięcznie lub  oferta 3Dom  łącząca usługi komórkowe, internet światłowodowy
i telewizję  cyfrowa HD 4 K za 74 zł miesięcznie. Jedna faktura to wygoda dla klientów i oczywiście oszczędności.

Dodatkową zaletą jest dostęp na miejscu do doradców klienta oraz serwisu, który pozwala rozwiązać i doradzić Państwu we wszystkich aspektach dostarczanych usług.