Telgam Mobile  to jedyna sieć komórkowa dla lokalnych społeczności z niskimi abonamentami, jasnymi zasadami, działająca na sieciach największych dostawców komórkowych. Współpracujemy z lokalnymi społecznościami oferując niskie abonamenty bez limitów dla osób ceniących sobie bezpośredni kontakt. Marka Telgam Mobile została stworzona przez Przedsiębiorstwo Telekomunikacyjne Telgam S.A. Spółkę notowaną Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

Tworzymy społeczność ludzi i instytucji, co sprawia, że nasza zbiorowość charakteryzuje się wewnętrznym zintegrowaniem. Nie jesteśmy wielką zagraniczną marką tylko polskim operatorem ceniącym sobie proste rozwiązania które będą doceniane i polecane wśród ludzi znających się osobiście. W naszej sieci nie natkniesz się na infolinie i bezduszne procedury. Zasięg sieci Telgam opieramy na nadajnikach największych operatorów komórkowych, tworząc jasne i tanie taryfy dla ciebie.

Oferujemy tańsze abonamenty bo nie musimy utrzymywać wielkich korporacji, międzynarodowych grup i „celebrytów”. Stawiamy  na lokalnych liderów w celu tworzenia wspólnoty celów z korzyścią dla ludzi i małych środowisk. Przenosimy numery od innych najczęściej wielkich operatorów , pomagając, wyjaśniając i proponując abonamenty dostosowane do osobistych potrzeb i możliwości. Cały proces przenoszenia numerów jest po naszej stronie.

Oferujemy trzy podstawowe taryfy:

16,90 zł – Nielimitowane połączenia głosowe na komórki, stacjonarne, SMS-y i MMS-y w naszej sieci

27, 90 zł – Nielimitowane połączenia głosowe na komórki, stacjonarne, SMS-y i MMS-y w naszej sieci + 10 GB Internetu LTE

34,90 zł –  Nielimitowane połączenia głosowe na komórki, stacjonarne, SMS-y i MMS-y w naszej sieci + 25 GB Internetu LTE

Przy przenoszeniu pakietów min. 3 numerów oferujemy dodatkowe zniżki.

 

Kontakt:

biuro@telgam.pl

13 491 5000