Serdecznie witamy wszystkich obecnych i przyszłych Akcjonariuszy  Spółki Przedsiebiorstwa Telekomunikacyjnego TELGAM S.A.

Dział relacji inwestorskich został stworzony z myślą realizacji polityki informacyjnej dla wszystkich chcących inwestować w akcje Spółki oraz obecnych  akcjonariuszy i osób zainteresowanych naszą działalnością.

Zapraszamy wszystkich chętnych w akcje Przedsiębiorstwa Telekomunikacyjnego TELGAM S.A. jako Spółki stabilnej, rozwijającej sieć światłowodową , telefonie komórkową, telewizję Ultra HD 4K oraz pozostałe usługi telekomunikacyjne.

Kupujesz akcje naszej Spółki inwestujesz w jej wartość w rozwijającą się sieć  nastawioną na  długoterminowy wzrost w przyszłości.

Akcje Spółki notowane są w systemie notowań ciągłych od godz. 9.00 do godz.17.00 w dni robocze w ramach systemu Giełdy Papierów Wartościowych, rynek Newconnect, Nazwa Telgam skrót TLG. Nabycie lub zbycie akcji Telgam odbywa się za pośrednictwem Banków i ich Domów Maklerskich lub systemów internetowych.

W zakładkach po prawej stronie znajdą Państwo wszelkie potrzebne informacje o spółce. Zachęcamy wszystkich obecnych i przyszłych inwestorów do zadawania pytań: inwestor@telgam.pl

Akcje Telgam
biznesradar.pl