Dział relacji inwestorskich został stworzony z myślą realizacji polityki informacyjnej dla wszystkich chcących inwestować w akcje publicznej Spółki TELGAM S.A. notowanej na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych od czerwca 2013 r.

Przedsiębiorstwo Telekomunikacyjne TELGAM S.A. to stabilna Spółka działająca od 1996 r. Budujemy infrastrukturę sieci światłowodowej (FTTH) na terenach podmiejskich i wiejskich. Posiadamy jeden z pierwszych wpisów w polskim Rejestrze Przedsiębiorców Telekomunikacyjnych nr 37. Świadczymy usługi szybkiego dostępu do internetu światłowodowego FTTH, telefonii komórkowej 5G Telgam Mobile, Telewizji IPTV Ultra HD 4K oraz kompletne usługi telekomunikacyjne. Prowadzimy również akwizycję lokalnych sieci ISP.

Kupując akcje naszej Spółki inwestujesz w jej wartość, czyli sieć światłowodów nastawioną na długoterminowy stabilny wzrost.

Akcje Spółki notowane są w systemie notowań ciągłych od godz. 9.00 do godz.17.00 w dni robocze w ramach systemu Giełdy Papierów Wartościowych (GPW) ASO NewConnect.

Od 29.03.2023 r. Przedsiębiorstwo Telekomunikacyjne TELGAM S.A. znalazło się w prestiżowym segmencie NC Focus, największych i najbardziej płynnych spółek notowanych na rynku Newconnect GPW.

Nazwa akcji: TELGAM skrót [TLG]. na XTB.PL

 

KURS AKCJI TELGAM


Nabycie lub zbycie akcji Telgam S.A. odbywa się za pośrednictwem Banków i ich Domów Maklerskich lub systemów internetowych tj. np XTB. Wystarczy złożyć w Biurze Maklerskim lub systemie internetowym zlecenie kupna lub sprzedaży wybranej ilości akcji.

W zakładkach po prawej stronie znajdą Państwo wszelkie potrzebne informacje o spółce. Zachęcamy wszystkich obecnych i przyszłych inwestorów do zadawania pytań: inwestor@telgam.pl

Akcje Telgam
biznesradar.pl