Dzięki współpracy z Play rośnie baza abonentów korzystających z usług komórkowych Telgam Mobile. Spółka realizuje pełen proces przenoszenia numerów od innych operatorów. Dzięki prostej deklaracji klienta chcącego obniżyć swoje opłaty miesięczne – dotyczy to również firm i instytucji, następuje przeniesienie numerów i zachowanie ciągłości usług.

Cechami operatora Telgam Mobile są proste i jasne zasady rozliczeń za usługi oraz bezpieczeństwo dla klientów, blokada połączeń Premium i niebezpiecznych numerów. Dzięki takiemu podejściu, klient zawsze wie jak wysoki będzie jego abonament w danym miesiącu. W ramach wybranej opcji usług klienci korzystają również z technologi 5G, co umożliwia im surfowanie po internecie w każdym miejscu w Polsce i UE.

Telgam S.A.  to firma o polskim kapitale świadcząca usługi dla takich podmiotów jak Exatel, Play, PGE, Orange, T-Mobile. Wymiana ruchu i  sprzedaż włókien światłowodowych największymi podmiotami na rynku pozwala na dynamiczny rozwój oraz oferowanie klientom indywidualnym, podmiotom państwowym i biznesowi pewne i bezpieczne usługi o zasięgu ogólnokrajowym.

Rozbudowa własnej sieci światłowodowej oraz świadczenie usług komórkowych w oparciu o liderów rynku to priorytety rozwoju Spółki, ale również rozwoju całej nowoczesnej gospodarki.

Telgam S.A. to jeden z pierwszych operatorów niezależnych na polskim rynku telekomunikacyjnym od 1995r.

Numer 37 w Rejestrze Przedsiębiorców Telekomunikacyjnych prowadzonych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej w Warszawie.