Dynamiczny rozwój technologii pozwala udoskonalić istniejące już rozwiązania i nadać im zupełnie nowy wymiar. Sieć światłowodowa niedługo zupełnie wyeliminuje internet, jaki znaliśmy do tej pory. Dlaczego? Bo we wszystkim jest lepsza a przede wszystkim charakteryzuje się taką prędkością przesyłu, jaka była absolutnie niemożliwa do uzyskania w starej technologii. Przekonaj się, dlaczego światłowód to krok w stronę przyszłości.

Najszybszy internet światłowodowy dla abonentów z Jasła i okolic

Sieć światłowodowa – oprócz ponadprzeciętnej prędkości – charakteryzuje się stabilnością łącza. Jest odporna na najróżniejszego rodzaju zakłócenia, na przykład te mające związek ze zmianami środowiskowymi lub czynnikami mechanicznymi. Dzięki temu dostawca internetu światłowodowego może zagwarantować ciągłość łącza, a co za tym idzie – poczucie niezależności. Chcesz postawić na niezawodne rozwiązanie i zapomnieć o zrywaniu połączenia z siecią w starej technologii? Skontaktuj się z nami – zapraszamy Klientów z Sanoka, Nowego Sącza, Przemyśla, Rzeszowa oraz okolic.

Jeszcze więcej zalet internetu światłowodowego!

Konstrukcja światłowodu – w porównaniu ze standardowym okablowaniem – sprawia, że sieć jest znacznie bardziej odporna na różnego rodzaju cyber włamania. Dzięki temu nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo i poufność przesyłanych informacji. Warto zwrócić uwagę również na to, jak mały rozmiar ma rdzeń z włókna szklanego, który stanowi kluczowy element światłowodu. Sprawia to, że konstrukcja w mieszkaniu nie zajmuje dużo miejsca, nie rzuca się w oczy, a kable nie wychodzą spod przypodłogowych listew. Sieć światłowodowa jest zatem dużo bardziej dyskretna i estetyczna.

Stała prędkość łącza światłowodowego

Zastanawiasz się, czy prędkość łącza w rzeczywistości będzie tak wysoka, jaką zadeklarował dostawca podczas podpisywania umowy? W przypadku sieci światłowodowej nie musisz się tego obawiać – nowoczesna technologia gwarantuje stabilność połączenia, jak również jego stałą prędkość, niezależnie od tego, w jakiej części kraju korzystasz z internetu. Jako lokalny dostawca, świadczący usługi w takich miastach jak Nowy Sącz, Przemyśl, Rzeszów czy Sanok, stale monitorujemy jakość łącza i możemy potwierdzić, że prędkość zawsze będzie dokładnie taka, jaką zadeklarowaliśmy. W razie wątpliwości możesz skorzystać ze Speedtest i sam sprawdzić, jaką wartość osiąga Twoja sieć w domu lub firmie.

Eksperci prognozują, że ilość urządzeń korzystających z sieci w każdym domu będzie stale rosnąć. Coraz więcej elementów smart domów wymagać będzie solidnego łącza o świetnej prędkości – można zatem przypuszczać, że technologia światłowodowa będzie spełniać nasze oczekiwania jeszcze przez kilkadziesiąt lat. Skorzystaj z oferty dostawcy najszybszego internetu domowego na terenie Jasła, Nowego Sącza, Sanoka, Przemyśla i Rzeszowa. Zapraszamy do kontaktu!