Dzięki rozbudowie sieci światłowodów kolejne nadajniki komórkowe zostały podłączone do infrastruktury Telgam S.A.  Od wielu lat współpracujemy z T-Mobile Poland Sp z o.o dostarczając łącza światłowodowe do stacji BTS na terenie powiatu jasielskiego. Właśnie do grona naszych długoletnich klientów w zakresie dzierżawy łączy światłowodowych do nadajników komórkowych dołączyła Netia S.A. i Orange S.A. . Podłączenie infrastrukturą światłowodową nadajników poprawi  jakość i prędkość przekazywania danych w tych sieciach.

Wiele aktywności przenoszących się do internetu powoduje coraz większe zapotrzebowanie na wysokie przepustowości i stabilności połączeń. Sieci światłowodowe Telgam S.A. są przystosowane do dostarczania niezawodnego i szybkiego internetu prosto do domów, ale również zapewniają możliwości współpracy z największymi operatorami telekomunikacyjnymi w Polsce.

Dzięki niezawodnie działającej infrastrukturze sieci sieci Telgam S.A.  i zastosowaniu przy jej budowie budowie najnowocześniejszych technologii, jesteśmy przygotowani na większy ruch w sieci internetowej w razie kolejnych fal COVID-19.