Domeną nowoczesnego domu są rozwiązania precyzyjnie dopasowane do potrzeb jego mieszkańców, które z biegiem czasu się zmieniają. To już nie tylko telefon domowy, ale również szybki internet światłowodowy, rozsądna taryfa komórkowa czy telewizja cyfrowa. Nowoczesny dom powinien być również ekologiczny, dlatego pakiety naszych usług obejmują także instalacje fotowoltaiczne. Poznaj pełną ofertę i sprawdź, co przygotowaliśmy dla Klientów z Jasła i okolic. Są to rozwiązania zarówno dla domów jednorodzinnych, jak i firm.

Korzystne komplety usług telekomunikacyjnych

Pakiety obejmujące wiele usług to wymierne korzyści zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw. Jeden dostawca internetu światłowodowego, telefonii komórkowej czy domowej, telewizji cyfrowej oraz usług fotowoltaicznych to jeden rachunek oraz jedna umowa, czyli mniej formalności i więcej wygody dla użytkowników. Pod warunkiem lokalizacji w zasięgu naszej sieci światłowodowej można sobie pozwolić na cały pakiet naszych usług. Takie łączenie usług to również duża oszczędność – to się po prostu opłaca! Płacisz mniej, korzystasz wygodniej, nie musisz pamiętać o wielu zobowiązaniach z różnymi dostawcami.

Telewizja, internet światłowodowyJasło i okolice w zasięgu sieci.

Usługa telefonii komórkowej na terenie całego kraju.

Usługa fotowoltaiczna na południu Polski.

Wszystkie usługi telekomunikacyjne dla firm i nie tylko oferowane przez Telgam możesz połączyć w funkcjonalne oraz komfortowe pakiety. Co więcej, przygotowaliśmy również propozycję dla osób poszukujących ekologicznych rozwiązań, a mianowicie pakiet telekomunikacyjny możesz poszerzyć o instalację paneli słonecznych, dzięki którym energię ze słońca wykorzystasz pod postacią darmowej energii elektrycznej. Razem z siecią Telgam stworzysz nowoczesny i ekologiczny dom bądź przedsiębiorstwo z łączonymi rachunkami pod kontrolą.

Internet światłowodowy, telewizja, telefon, fotowoltaika – wiele usług, jeden rachunek.

Szukasz oszczędności oraz wygodnych rozwiązań dla firmy bądź domu? W sieci Telgam połączysz szereg usług telekomunikacyjnych w jeden pakiet, jak również wzbogacisz go o instalację fotowoltaiczną od firmy MLSystem zapewniającą oszczędności w budżecie oraz uniezależnienie się od dostawców prądu. Dla domu proponujemy pakiety LIGHT, OPTIMA czy MAX. Łączenie usług umożliwia także korzystanie z pomocy doradców oraz serwisu w jednym miejscu. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą Klientów z Rzeszowa, Jasła, Krosna, Nowego Sącza i okolic!